Radionica za andragoške djelatnike

Srednja škola Lovre Montija, Knin, Radionica za andragoške djelatnikeU srijedu, 20. 6. 2018. u SŠ Lovre Montija u Kninu organizirana je besplatna radionica za andragoške djelatnike.

Voditelji radionice bili su profesori Marija Vidović i Dražen Trogrlić koji su završili svih V modula Curriculuma globALE i tako stekli titulu licenciranog andragoga....

Fotografije

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih u sklopu Projekta „Promocija cjeloľivotnog učenja“, provodila je edukacije namijenjene andragoškim djelatnicima.

Cilj edukacije je jačanje andragoških kompetencija kod ravnatelja, voditelja, nastavnika i vanjskih suradnika uključe nih u obrazovanje odraslih.

Andragoška radionice će obuhvatitile su sljedeća stručna područja:

·  pristup obrazovanju odraslih

·  planiranje, organizacija i evaluacija u obrazovanju odraslih

·  učenje i poučavanje odraslih;

·  komunikacija i grupna dinamika u obrazovanju odraslih;

·  metode obrazovanja odraslih

Radionica je održana pred kolegicama i kolegama iz različitih institucija (SŠ Lovre Montija, NP Krka, OŠ Domovinske zahvalnosti, Udruga Bartolomej...).

Ovim putem zahvaljujemo svim kolegicama i kolegama na kooperativnom sudjelovanju.

Vjerujemo da ovo nije posljednji put da se kvalitetno družimo i razmjenjujemo iskustva.

Još jednom veliko hvala upućujemo i cateringu Pleter-uslu​ge d.o.o. iz Knina na izvrsnoj organizaciji.

Marija i Dražen

Izvor: SŠ Lovre Montija, Knin

objavio: Berta Dragičević   datum: 29. 6. 2018.