Kako uspješno učiti u online okruženju

Krešimir

Poziv na radionicu: „Osnivanje i rad Udruga u Republici Hrvatskoj“ u sklopu projekta KREativna ŠIbenska Mreža Integriranog kulturnog Razvoja – KREŠIMIR.

Ana Skračić

Stručni suradnik u marketingu i prodaji / Marketing & Sales Expert Associate

TVRĐAVA KULTURE ŠIBENIK / FORTRESS OF CULTURE ŠIBENIK

+385 (0)91 619 6133

Vladimira Nazora 1, Šibenik, Hrvatska

ana@tvrdjava-kulture.hr

Projekt KREativna ŠIbenska Mreža Integriranog kulturnog Razvoja – KREŠIMIR započet je u listopadu 2018. godine, a za cilj ima jačanje suradnje, umrežavanja javnog i civilnog kulturnog sektora te razvoj ljudskih kapaciteta lokalnih dionika u kulturi za sudioničko upravljanje.

Tijekom provedbe projekta Tvrđava kulture i partneri: Grad Šibenik, udruge Šibenska udruga mladih - ŠUMMladi u EU i Feniks radit će na uspostavljanju mreže lokalnih dionika koja će okupiti i educirati sudionike u kulturi kako bi kroz zajedničko planiranje, programiranje i provedbu kulturnih događanja promovirali javno-civilno partnerstvo i omogućili šire uključivanje lokalnih organizacija civilnog društva u procese kreiranja kulturnih politika u Šibeniku.

Projekt će trajati 12 mjeseci tijekom kojih će partneri provesti niz edukacija, analizirati stanje u civilnom sektoru te izraditi akcijski plan za razvoj civilno-javnog partnerstva u gradu Šibeniku. U sklopu projekta ukupno je planirano pet edukativnih radionica te nam je zadovoljstvo pozvati vas na prvu koja će se održati 5. i 6. prosinca u Gradskoj knjižnici. Na radionici „Osnivanje i rad Udruga u Republici Hrvatskoj“ će Šibenska udruga mladih Š.U.M. informirat zainteresirane pojedince/ke i postojeće Udruge na području grada Šibenika o načinima i mogućnostima djelovanja kroz organizacije civilnog društva kao i o mogućnostima umrežavanja i ostvarivanja suradnje.

Obzirom da je, između ostalog, svrha radionice motivirati mlade i javnost na formalno djelovanje u okviru organizacija civilnog društva kako bi se ojačala njihova pozicija i vidljivost pozivamo vas da radionicu, sukladno mogućnostima,  predložite učenicima kao dodatnu nastavnu aktivnost.

U privitku vam dostavljamo poziv i program radionice.

Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju.

Vera Jergović Bolanča

Voditelj marketinga, prodaje i odnosa s javnošću / Marketing, sales and PR manager

TVRĐAVA KULTURE ŠIBENIK / FORTRESS OF CULTURE ŠIBENIK

M +385 (0)91 6196 540

Vladimira Nazora 1, Šibenik, Hrvatska

objavio: Berta Dragičević   datum: 4. 12. 2018.