VIRTUALNO PREDSTAVLJANJE TEKSTILNO - TEHNOLOŠKOG FAKULTETA

Poštovani,

u nemogućnosti osobnog prezentiranja Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta (TTF), uslijed pandemije uzrokovane virusom Covid-19, dopustite da se predstavimo Vašim cijenjenim maturantima virtualnim putem.

S obzirom kako se bliži trenutak njihove inicijacije u svijet odraslih, mnogi maturanti razmišljaju o nastavku školovanja i odabiru fakulteta u kojemu će do izražaja doći njihove individualne sposobnosti. Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet dom je, kako mladim kreativcima kroz preddiplomski i diplomski studij Tekstilni i modni dizajn, tako i budućim mladim inženjerima kroz preddiplomski i diplomski studij Tekstilna tehnologija i inženjerstvo. Fakultet također organizira i trogodišnji preddiplomski stručni studij Tekstilne, odjevne i obućarske tehnologije s mjestom izvedbe u Varaždinu.

Stoga pozivamo sve zainteresirane maturante i srednjoškolce viših godina da zarone u čaroban svijet tekstilnih, odjevnih i obućarskih tehnologija uz mnoštvo kreativnih sadržaja i otkriju čaroliju studiranja na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu. Također vas molimo da prezentacije u privitku maila proslijedite zainteresiranim maturantima.

Srdačan pozdrav i neizmjerno hvala,

Vaš TTF!

doc. dr. sc. Ivana Špelić
Voditeljica Odbora za odnose s javnošću
Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet
Prilaz baruna Filipovića 28a, 10000 Zagreb
e-mail: ispelic@ttf.hr

Izvor: Tekstilo-tehnološki fakultet u Zgrebu
Priloženi dokumenti:
TTF_dopis.pdf (554.27 KB)
TTF_prezentacija.pdf (1.55 MB)
TTF_VZ_prezentacija.pdf (4.35 MB)

objavio: Jasminka Vujević   datum: 15. 2. 2021.