Radionice Wordpress-a i Jave

Urbani inkubator Šibenik, radionice Java i WordpressUrbani inkubator Šibenik (na Starom Pazaru) organizira radionice Wordpress-a i Jave za učenike, a i odrasle.

Wordpress radionica, (osnove izrade web stranice u Worpress softwareu), počinje 18.travnja. Tečaj će trajati 4 tjedna, održavat će se utorkom (jutarnji i popodnevni termin da mogu sudjelovati učenici obje smjene).

JAVA Alice radionica (osnove programiranja u JAVA programskom jeziku putem Alice 3.1 softwarea) počinje 19.travnja. Tečaj će trajati 6 tjedana, održavat će se srijedom (jutarnji i popodnevni termin da mogu sudjelovati učenici obje smjene).

Pozivamo sve učenike da se prijave. RADIONICE SU BESPLATNE.

Wordpress radionicu će voditi američki američki IT stručnjak Keith Bradley, a namijenjena je učenicima sedmog i osmog razreda osnovne škole te srednjoškolcima. Ista radionica bit će organizirana i za grupu odraslih polaznika.

Polaznici će tijekom tečaja naučiti kako instalirati Wordpress, odabrati ime  i domenu, povezati  imena domene sa serverom, svladati navigaciju i rad na Wordpress sučelju, naučiti kreirati sadržaj web stranice, te kako  postaviti  sliku i video na website, instalacija i prilagođavanje Wordpress tema, rad s widgetima.

Za tečaj je potrebno poznavanje engleskog i osnovno poznavanje rada na računalu.

Nakon završetka tečaja polaznici će svladati osnove izrade web stranica u wordpressu, napredovati od početnika prema naprednim korisnicima wordpressa, svladati osnove optimizacije web pretraživača.

Svi zainteresirani mogu se prijaviti na broj telefona 022 310 855 ili na email: info@ucsibenik.hr

JAVA Alice radionicu će voditi ovlašteni ORACLE-ov predavač  dr.sc Frane Urem, a namijenjena je učenicima 6. razreda i starijima.

Polaznici će tijekom tečaja naučiti osnove programiranja koristeći 3D modele u izradi animiranih priča i igrica.

Za tečaj nije potrebno nikakvo posebno predznanje osim engleskog jezika.

Priloženi dokumenti:
flyer_Wordpress_-_Alice_(1).docx (14.59 KB)

objavio: Berta Dragičević   datum: 9. 4. 2017.