Datum objave: 1. listopada 2024.
Kategorija: Natječaji

Poziv kandidatima za testiranje

Dana  7. 10. 2024. (ponedjeljak) u 08:15 sati u učionici broj 205 u zgradi Srednje škole Lovre Montija održat će se testiranje (pisana provjera) kandidata vezano za raspisani natječaj  od 13. 09. 2024. godine za radno mjesto nastavnika:

1. Stručni suradnik pedagog – jedan izvršitelj/ica, pola radnog vremena, određeno
  2. Stručni suradnik psiholog – jedan izvšitelj/ica, pola radnog vremena, određeno
  1. Nastavnik psihologije – jedan izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme, 4 sata u nastavi tjedno odnosno 7 sati ukupno tjedno
  2. Nastavnik matematike – jedan izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme
  3. Nastavnik fizike – jedan izvršitelj/ica na neodređeno,  puno radno vrijeme

Isti dan obavit će se i razgovor s kandidatima koji zadovolje na pisanom dijelu.

Pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje za radno mjesto su:

Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“, br. 87/08, 86/09, 92/10,

105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/2018, 98/2019, 64/2020, 15/2022 i 156/2023)

Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnim i srednjim

školama („NN“ br. 112/10 , 82/19 i 88/19, 43/20 i 100/21),

Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera („NN“ br. 94/15, 3/17)

Na testiranje se pozivaju sljedeći kandidati:

• za radno mjesto: stručni suradnik pedagog:

REDNI BROJ:                 KANDIDAT:

1.                        G. N. (kandidat ispunjava formalne uvjete)
  • za radno mjesto: stručni suradnik psiholog:

REDNI BROJ:                 KANDIDAT:

1.                               M. Z. (kandidat ne ispunjava formalne uvjete)
  • za radno mjesto: nastavnik psihologije

REDNI BROJ:                 KANDIDAT:

1.                               I. Č. (kandidat ne ispunjava formalne uvjete)
  2.                         A. M. P. (kandidat ne ispunjava formalne uvjete)
  • za radno mjesto: nastavnik matematike

REDNI BROJ:                 KANDIDAT:

1.                                  J. N. (kandidat ispunjava formalne uvjete)
  • za radno mjesto: nastavnik fizike

REDNI BROJ:                 KANDIDAT:

1.                              S. V.  (kandidat ne ispunjava formalne uvjete)

Kandidati su  dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se može utvrditi identitet.

Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat testiranja za svakog kandidata koji je pristupio testiranju. Pravo na pristup razgovoru s Povjerenstvom ostvaruje kandidat koji je na testu ostvario najmanje 50% bodova.

Rezultati pisanog  testiranja i vrijeme razgovora bit će objavljeni na stranicama škole: https://ss-lovre-montija-knin.skole.hr/  i na oglasnoj ploči.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje

Poziv kandidatima za testiranje

Ispravak natječaja

Ispravak natječaja U natječaju za pomoćnike u nastavi objavljenog 26. kolovoza 2024. i 27. kolovoza 2024. ispravlja se podatak ukupan broj sati koji treba glasiti 35 umjesto pogrešno upisanih 30. Dokument ispravka je u privitku. ispravak