NATJEČAJ: "Moj pogled na ciljeve održivog razvoja"

Poštovani,

obavještavamo Vas da je udruga Odraz objavila natječaj "Moj pogled na ciljeve održivog razvoja" namijenjen učenicima svih srednjih škola u Republici Hrvatskoj

Natječaj je otvoren povodom obilježavanja Europskog tjedna održivog razvoja, a traje od dana objave 22. rujna do 30. listopada 2020. godne.

Na natječaj je moguće prijaviti samo individualne učeničke radove. Svaki učenik koji se prijavljuje mora imati svog mentora - nastavnika ili stručnog suradnika.

Zadatak je napraviti likovni rad (crtež, akvarel, plakat i sl.) koji se odnosi na jedan od 17. ciljeva održivog razvoja

PRAVILA I UVJETI:

·  Format rada je A4, pri čemu učenik može koristiti tehniku po svom izboru (drvene bojice, flomastere, vodene bojice, tempere, kolaž, digitalni alati i sl.)

·  Jedan učenik može poslati najviše dva skenirana rada u .jpeg formatu visoke kvalitete

·  Rad se mora odnositi na jedan cilj održivog razvoja i sadržavati jednu do dvije rečenice opisa cilja riječima učenika

·  Učenički rad i popunjenu prijavnicu potrebno je dostaviti najkasnije do 30. listopada 2020. na e-mail adresu: nagradninatjecaj@odraz.hr uz oznaku "Naziv učeničkog rada_Cilj br.__" (prijavnica je dostupna na sljedećoj poveznici: https://bit.ly/2Ho2DLx )

·  Pristigli radovi bit će objavljeni na web, Facebook i Instagram stranici ODRAZ-a kao virtualna izložba

·  Pristigle radove organizator natječaja može koristiti u vlastite promotivne svrhe, uz navođenje imena autora i škole

·  Žiri će odabrati najbolje učeničke radove koji se odnose na jedan od 17 ciljeva. Ocjenjivat će se originalnost, kreativnost, tehnička izvedba te poštivanje zadane teme natječaja.

NAGRADE
Poklon paket učeniku za najbolji rad koji se odnosi na jedan od ciljeva.

Više o detaljima natječaja možete pronaći na internet stranicama udruge Odraz na poveznici: http://www.odraz.hr/hr/novosti/odraz-ove-vijesti/moj-pogled-na-ciljeve-odrzivog-razvoja-nagradni-natjecaj-za-ucenike-srednjih-skola

U privitku maila Vam šaljemo obrazac prijavnice i plakat natječaja.

Ukoliko Vam bude potrebna pomoć pri prijavi, možete nas kontaktirati na broj tel. 022/664-417 ili na adresi JU LRA MATICA, dr. Franje Tuđmana 2, Knin, 2. kat.

S poštovanjem,

mr. sc. Spomenka Martić
Viši stručni suradnik za EU fondove
JU LRA Matica

Izvor: Srednja škola Lovre Montija; Udruga Odraz

objavio: Jasminka Vujević   datum: 8. 10. 2020.